Kariéra

Hledáme týmovou asistentku/týmového asistenta

Náplň práce:

  • podpora právníků obchodněprávního týmu - např. spisová dokumentace, organizace interních i externích schůzek, zajišťování pracovních cest, účasti na školeních a soudních jednáních, a další
  • příprava podkladů pro fakturaci obchodněprávního týmu
  • zajištění chodu recepce (pošta, telefonáty, návštěvy)
  • administrativní činnosti a aktivity spojené s chodem kanceláře
  • komunikace uvnitř společnosti, s klienty a dodavateli

Nabízíme:

  • samostatnou, zajímavou a různorodou práci v příjemném prostředí
  • zaškolení do všech potřebných aktivit
  • možnost odborného rozvoje a osobního růstu
  • mladý a dynamický kolektiv
  • stabilní zázemí společnosti, která je lídrem ve svém oboru
  • finanční ohodnocení plně odpovídající uvedené pozic
  • zajímavé zaměstnanecké výhody