Kariéra

Ochrana osobních údajů

Pro výběrové řízení na pracovní pozice budou Vaše osobní údaje zpracovávány výhradně v souladu s Informací o zpracování osobních údajů.

Vaše osobní údaje budou využity výhradně pro výběrové řízení na pozici, na kterou se hlásíte.

Recepční a administrativní asistent/ka

Do našeho týmu hledáme šikovnou a komunikativní recepční a administrativní asistentku /ta.

Požadujeme:

• příjemné vystupování, komunikační a organizační schopnosti

• diskrétnost, spolehlivost a flexibilitu

• český jazyk na úrovni mateřského jazyka (znalost gramatiky nutná)

• aktivní znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni

• dobrou znalost Windows (Word, Excel, Outlook)

• zodpovědnost, samostatnost, aktivní přístup k práci

• týmového hráče

Náplň práce:

• organizace schůzek, zajišťování ubytování, letenek, seminářů

• zajištění chodu recepce (pošta, telefonáty, návštěvy, obsluha zasedacích místností apod.)

• administrativní činnosti a aktivity spojené s chodem kanceláře (komunikace s dodavateli, organizace poskytování benefitů apod.)

• zajištění BOZP a PO

• objednávka kancelářských potřeb, občerstvení a potřebných knih

• zajištění rezervací pro parking klientům

• komunikace se správou budovy a monitoring požadavků

• a další činnost dle potřeby

Nabízíme:

• samostatnou a různorodou práci v příjemném prostředí (kanceláře přímo na metru)

• zaškolení do všech potřebných aktivit

• mladý a dynamický kolektiv

• stabilní zázemí společnosti, která je lídrem ve svém oboru

• zajímavé zaměstnanecké výhody

Datum nástupu:

• v průběhu září

Pracovní doba:

• 40 hodin týdně (pondělí až pátek), případný zkrácený úvazek (dle dohody)

Odměna:

• dle dohody

V případě, že Vás naše nabídka oslovila, se budeme těšit na Vaši písemnou odpověď spolu se životopisem v ČJ, kterou prosím zašlete na adresu: kariera@randls.com