Kariéra

V současné době hledáme studenta či studentku do pracovněprávního týmu.

Pracovní náplň:

  • Právní analýzy a rešerše, práce s judikaturou,

  •  Příprava dokumentů a další právní činnost v oboru pracovního práva,

  •  Spolupráce na různorodých právních projektech (tuzemských i mezinárodních) se členy pracovněprávního týmu.

Požadujeme:

  • Studium v 1. nebo 2. ročníku na právnické fakultě v ČR,

  • Zájem o praxi v oboru pracovního práva,

  • Výborná znalost anglického jazyka slovem i písmem,

  • Znalost práce s právními informačními systémy (ASPI, Codexis),

  • Zodpovědnost, samostatnost a cit pro detail.

Nabízíme:

  • Samostatnou a zajímavou práci, získání cenných zkušeností,

  • Možnost osobního i profesního růstu a navázání dlouhodobé spolupráce,

  • Moderní pracovní prostředí, práci v mladém kolektivu,

  • Motivující ohodnocení.

Nástup dohodou, práce 2 dny v týdnu po 8 hodinách dle možností a dle dohody v týmu.

Pokud Vás naše nabídka oslovila, budeme se těšit na Vaši písemnou odpověď spolu se životopisem v ČJ a AJ. Zašlete ji prosím na adresu: kariera@randls.com.

Zasláním Vašeho životopisu dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních údajů dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, pro účely výběrového řízení na tuto pozici. Tento souhlas platí až do ukončení tohoto výběrového řízení nebo do jeho písemného odvolání a může být prodloužen další písemnou dohodou. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.