Kariéra

Student/ka se zaměřením na pracovní právo

Pracovní náplň studenta či studentky:

  • Právní analýzy a rešerše, práce s judikaturou
  • Příprava jednodušších právních dokumentů a podání (s přibývajícími zkušenostmi práce i na složitějších podáních)
  • Komunikace se soudy
  • Další právní činnost v oboru pracovního práva, spolupráce na různorodých právních projektech (tuzemských i mezinárodních) se členy pracovněprávního týmu
  • Nejedná se o asistentské práce (kávovar mýt nebudete :)

Požadujeme:

  • Studium nejméně ve 2. ročníku právnické fakulty (preferujeme studenty 2. a 3. ročníku)
  • Zájem o praxi z oboru pracovního práva
  • Výborná znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • Znalost práce s právními informačními systémy (ASPI, Beck-online)
  • Zodpovědnost, samostatnost, pečlivost a cit pro detail
  • Práce alespoň 2 dny v týdnu (jednotlivé dny dle domluvy, přes zkouškové období větší flexibilita)

Nabízíme:

  • Samostatnou a zajímavou práci, získání cenných zkušeností se zaměřením na pracovní právo
  • Možnost osobního i profesního růstu a navázání dlouhodobé spolupráce (studenti většinou pokračují i v koncipientuře)
  • Moderní pracovní prostředí, práci v mladém kolektivu
  • Zajímavé ohodnocení a benefity (stravenkový paušál, týmové obědy a teambuildingy apod.)
  • Odměnu ve výši 170,- až 185,- Kč / hodinu,  pravidelně zvyšovanou
  • 8hodinou pracovní dobu ve dnech dle domluvy
  • Nástup ihned/dle dohody

Pokud vás naše nabídka oslovila, budeme se těšit na vaši písemnou odpověď spolu se životopisem v ČJ / AJ. Zašlete ji prosím na adresu kariera@randls.com.

< Přejít zpět