Kariéra

Hledáme studenty či studentky do obchodněprávního týmu.

Nabízíme:

  • Práci v advokátní kanceláři, která patří mezi nejlépe hodnocené kanceláře v ČR i Evropě (Nejvyšší hodnocení v žebříčku Chambers Europe 2018 - 2019, Právnická firma roku 2010, 2012, 2014, 2016, člen aliance Ius Laboris)
  • Spolupráci na projektech a zadáních největších světových společností a předních mezinárodních advokátních kanceláří zejména v oblasti obchodního, občanského a pracovního práva
  • Možnost osobního i profesního růstu a navázání dlouhodobé spolupráce na pozici advokátního koncipienta
  • Moderní pracovní prostředí
  • Motivující ohodnocení a zajímavé benefity - můžete chodit na společné lekce jógy a kruhového tréningu přímo v kanceláři

Pracovní náplň studenta či studentky:

  • Právní analýzy a rešerše, práce s judikaturou
  • Překlady a komunikace se správními orgány a soudy
  • Příprava dokumentů a další právní činnost se zaměřením na občanské, obchodní právo a mezinárodní právo soukromé
  • Spolupráce na různorodých právních projektech (tuzemských i mezinárodních)

Požadujeme:

  • Studium ve 3., 4. nebo 5. ročníku na právnické fakultě v ČR
  • Zájem o praxi v oboru občanského, obchodního práva a mezinárodního soukromého práva
  • Pracujeme především se zahraničními klienty, tudíž naším požadavkem je pokročilá znalost anglického jazyka. Další jazyky a zahraniční zkušenosti vítáme
  • Znalost práce s právními informačními systémy (ASPI, Codexis)
  • Zodpovědnost a samostatnost a pozitivní přístup

Nástup dohodou, práce 2-3 dny v týdnu po 8 hodinách dle možností a dle dohody v týmu.

Hledáme studenty či studentky do pracovněprávního týmu.

Nabízíme:

  • Samostatnou a zajímavou práci a získání cenných zkušeností v advokátní kanceláři, která patří mezi nejlépe hodnocené kanceláře v ČR i Evropě (Nejvyšší hodnocení v žebříčku Chambers Europe 2018 - 2019, Právnická firma roku 2010, 2012, 2014, 2016, člen aliance Ius Laboris)
  • Možnost osobního i profesního růstu a navázání dlouhodobé spolupráce
  • Moderní pracovní prostředí, práci v mladém kolektivu, benefity
  • Motivující ohodnocení

  • Příprava dokumentů a další právní činnost v oboru pracovního práva
  • Spolupráce na různorodých právních projektech (tuzemských i mezinárodních) se členy pracovněprávního týmu.

Požadujeme:

  • Studium ve 1. nebo 2. ročníku na právnické fakultě v ČR
  • Zájem o praxi v oboru pracovního práva
  • Výborná znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • Zodpovědnost, samostatnost a cit pro detail

Pokud Vás některá z našich nabídek oslovila, budeme se těšit na Vaši písemnou odpověď spolu se životopisem v ČJ a AJ. Zašlete ji prosím na adresu: kariera@randls.com.

Zasláním Vašeho životopisu dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních údajů dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, pro účely výběrového řízení na tuto pozici. Tento souhlas platí až do ukončení tohoto výběrového řízení nebo do jeho písemného odvolání a může být prodloužen další písemnou dohodou. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.