Ocenění

Pracovněprávní tým Randls

Odbornost a práce členů pracovněprávního týmu Randl Partners je ceněna ve významných mezinárodních i českých soutěžích a srovnávacích publikacích.

  • V rámci nejprestižnějšího žebříčku advokátních kanceláří britské společnosti Chambers & Partners Chambers Europe 2024 byl pracovněprávní tým již po čtrnácté zařazen do nejvyšší kategorie (Band 1).
  • Také další prestižní britský žebříček Legal 500 řadí pracovněprávní tým do nejvyšší kategorie hodnocení (Tier 1).
  • V roce 2016 získala AK Randl Partners již páté ocenění Právnická firma roku v kategorii Pracovní právo. Stejný úspěch zaznamenala kancelář také v letech 2014, 2012, 2010 a 2009.
  • V roce 2015 poté naše advokátní kancelář získala v rámci Právnické firmy roku premiérové vítězství v nově zařazené kategorii Firma roku podporující ženy v advokacii.

Individuální ocenění

V roce 2024 partner kanceláře a jeden z vedoucích pracovněprávního týmu Michal Peškar potvrdil své zařazení do třetí kategorii doporučovaných pracovněprávních expertů v České republice (Band 3) prestižním britským žebříčkem Chambers Europe.

Zakládající partnerka Randls Nataša Randlová byla aktuální publikací Chambers Europe 2024 již po třinácté v řadě ohodnocena jako „Star Individual“, což je speciální ocenění vyhrazené osobnostem s výjimečnou reputací ve svém oboru. Také Legal 500 ji oceňuje jako „Leading Individual“ v oblasti českého pracovního práva.


Také další významné mezinárodní žebříčky a publikace, například Who’s Who Legal nebo Best Lawyers, doporučují Natašu Randlovou jako expertku v oblasti pracovního práva a zaměstnanosti pro Českou republiku.

Od roku 2013 je Nataša Randlová pravidelně zařazována mezi hlavní světové odborníky („Best of the Best“) na pracovní právo publikací Expert Guides. Stejný vydavatel Natašu Randlovou dlouhodobě oceňuje i titulem „Women in Business Law“ .

Na domácí scéně Natašu Randlovou pravidelně oceňuje magazín Forbes, který ji pravidelně zařazuje mezi 100 nejvlivnějších žen Česka, nebo měsíčník Právní rádce vydavatelství Economia, který ji jmenoval mezi nejvýznamnějšími českými právničkami v oboru advokacie.

V roce 2007 získala Nataša Randlová také ocenění Právník roku 2007 v oboru Pracovní právo.


< Přejít zpět