Kariéra

Hledáme studenta/studentku do pracovněprávního týmu!

Pracovní náplň:
Právní analýzy a rešerše, práce s judikaturou, příprava dokumentů a další právní činnost v oboru pracovního práva, spolupráce na různorodých právních projektech (tuzemských i mezinárodních) se členy pracovněprávního týmu

Požadujeme:
Studium v 1. nebo 2. ročníku na právnické fakultě v ČR

Zájem o praxi v oboru pracovního práva
Výbornou znalost anglického jazyka slovem i písmem
Alespoň základní znalost práce s právními informačními systémy (ASPI, Codexis)
Zodpovědnost, samostatnost a cit pro detail

Nabízíme:
Samostatnou a zajímavou práci, získání cenných zkušeností
Možnost osobního i profesního růstu a navázání dlouhodobé spolupráce na pozici advokátního koncipienta
Moderní pracovní prostředí v kancelářích na metru Budějovická, práci v mladém kolektivu

Stravenkový paušál, společné lekce jógy a kruhový trénink přímo v kanceláři

Teambuildingy a další mimopracovní setkávání
Motivující ohodnocení

Místo pracoviště:
Praha 4 – Budějovická (Tetris Office Building)

Termín nástupu:
Ihned

Hledáme studenta/studentku do obchodněprávního týmu!

Jsme česká advokátní kancelář, která dlouhodobě patří mezi ty nejlépe hodnocené. Dokladem toho je nejvyšší hodnocení v žebříčku Chambers Europe (2010 – 2020) a ocenění Právnická firma roku v letech 2009, 2010, 2012, 2014 a 2016. Jako jediní v ČR jsme členy mezinárodní aliance Ius Laboris (aliance sdružující právníky v oblasti pracovního práva) a GALA (sdružující právníky v oblasti práva obchodu a reklamy).

Nabízíme:

  • Spolupráci na projektech a zadáních největších světových společností a předních mezinárodních advokátních kanceláří
  • Možnost osobního i profesního růstu a navázání dlouhodobé spolupráce na pozici advokátního koncipienta
  • Moderní a příjemné pracovní prostředí 5 minut chůze od stanice metra Budějovická
  • Stravenky, společné lekce jógy a kruhového tréningu přímo v kanceláři
  • Teambuildingové aktivity a společné akce mimo pracovní dobu
  • Dodržování 8 h pracovní doby
  • Přátelské a snad i neformální prostředí 😊
  • Odměnu 150 Kč / hodina

Požadujeme:

  • Studium ve 3., 4. nebo 5. ročníku na právnické fakultě v ČR
  • Zájem o praxi v oboru občanského, obchodního práva a mezinárodního soukromého práva
  • Pracujeme především se zahraničními klienty, tudíž naším požadavkem je znalost anglického jazyka (další jazyky a zahraniční zkušenosti vítáme)
  • Alespoň základní znalost práce s právními informačními systémy (ASPI, Codexis)
  • Zodpovědnost, samostatnost a pozitivní přístup
  • Časové možnosti cca 2 dny v týdnu (dle dohody)

V případě zájmu zašlete životopis na kariera@randls.com

Zasláním Vašeho životopisu dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních údajů dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, pro účely výběrového řízení na tuto pozici. Tento souhlas platí až do ukončení tohoto výběrového řízení nebo do jeho písemného odvolání a může být prodloužen další písemnou dohodou. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.

< Přejít zpět