Kariéra

Hledáme koncipienta/koncipientku do pracovněprávního týmu!

Pracovní náplň:

  • Komplexní právní činnost v oboru pracovního práva, práce na různorodých právních projektech
  • Příprava pracovněprávní dokumentace klientů, připomínkování dokumentace, právní analýzy
  • Spolupráce a podílení se na přípravě podání na soudy, nahlížení do soudních spisů
  • Publikační činnost

Požadujeme:

  • Ukončené VŠ právní vzdělání
  • Zájem o obor pracovního práva (praktické znalosti v této oblasti výhodou)
  • Výborná znalost anglického jazyka slovem i písmem, včetně právní terminologie
  • Vysoká úroveň psaného i mluveného projevu
  • Orientace na kvalitu provedené práce
  • Zodpovědnost, samostatnost, přesnost a cit pro detail

Nabízíme:

  • Samostatnou a zajímavou práci
  • Příjemné pracovní prostředí v moderním sídle advokátní kanceláře
  • Možnost osobního i profesního růstu
  • Práci v přátelském kolektivu, spolupráci se zahraničními partnery
  • Získání cenných zkušeností, podporu při dalším vzdělávání

Odměna a benefity:

  • Motivující ohodnocení dle zkušeností a pracovních výsledků
  • Týden placeného volna navíc
  • Notebook
  • Mobilní telefon – neomezený tarif
  • Stravenkový paušál
  • Jóga, kruhový tréning a masáže v prostorách kanceláře

Místo pracoviště:
Praha 4 – Budějovická (Tetris Office Building)

Termín nástupu:
Ihned / dle dohody

Pokud vás naše nabídka oslovila, budeme se těšit na vaši písemnou odpověď spolu se životopisem v ČJ a AJ. Zašlete ji prosím na adresu: kariera@randls.com.

Hledáme studenta/studentku do obchodněprávního týmu!

Požadujeme:

  • Studium ve 3., 4. nebo 5. ročníku na právnické fakultě v ČR
  • Zájem o praxi v oboru občanského, obchodního práva a mezinárodního soukromého práva
  • Pracujeme především se zahraničními klienty, tudíž naším požadavkem je znalost anglického jazyka (další jazyky a zahraniční zkušenosti vítáme)
  • Alespoň základní znalost práce s právními informačními systémy (ASPI, Codexis)
  • Zodpovědnost, samostatnost a pozitivní přístup
  • Časové možnosti cca 2 dny v týdnu (dle dohody)

Nabízíme:

  • Spolupráci na projektech a zadáních největších světových společností a předních mezinárodních advokátních kanceláří
  • Možnost osobního i profesního růstu a navázání dlouhodobé spolupráce na pozici advokátního koncipienta
  • Moderní a příjemné pracovní prostředí 5 minut chůze od stanice metra Budějovická
  • Stravenky, společné lekce jógy a kruhového tréningu přímo v kanceláři
  • Teambuildingové aktivity a společné akce mimo pracovní dobu
  • Dodržování 8 h pracovní doby
  • Přátelské a snad i neformální prostředí 😊
  • Odměnu 150 Kč / hodin

V případě zájmu zašlete životopis na kariera@randls.com

Zasláním Vašeho životopisu dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních údajů dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, pro účely výběrového řízení na tuto pozici. Tento souhlas platí až do ukončení tohoto výběrového řízení nebo do jeho písemného odvolání a může být prodloužen další písemnou dohodou. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.

< Přejít zpět