Kariéra

Asistent/ka týmu

Náplň práce:

– administrativní činnosti a aktivity spojené s chodem kanceláře (komunikace s dodavateli, organizace poskytování benefitů apod.)
– podpora obchodněprávního týmu, organizace interních a externích schůzek, zajišťování pracovních cest, účasti na školeních apod.
– zajištění chodu recepce (pošta, telefonáty, návštěvy, obsluha zasedacích místností apod.)
– po zaškolení rovněž fakturace a činnosti spojené s fakturací, komunikace s klienty, ovládání fakturačních systémů klientů

Požadujeme:

– příjemné vystupování, komunikační a organizační schopnosti
– diskrétnost, spolehlivost a flexibilitu
– český jazyk na úrovni mateřského jazyka (znalost gramatiky nutná)
– aktivní znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
– dobrou znalost Windows (Word, Excel, Outlook)
– zodpovědnost, samostatnost, aktivní přístup k práci
– týmového hráče

Výhodou bude, pokud budete

– flexibilní a mít základní znalost o fakturaci