Mezinárodní ocenění právníkům Randls

Na jaře již tradičně vychází výroční mezinárodní žebříčky hodnotící advokátní kanceláře v různých právních odvětvích. Níže představujeme dva nejprestižnější, které přinesly ocenění pro Randl Parners.

1.  Chambers Europe 2024

Světově nejuznávanější žebříček advokátních kanceláří sestavovaný každoročně britskou společností Chambers and Partners, který hodnotí právní trh vždy za uplynulý kalendářní rok, publikoval evropský žebříček Chambers Europe 2024.

Nejen, že již po čtrnácté v řadě potvrdil pozici pracovněprávního týmu Randl Partners na nejvyšší úrovni hodnocení (Band 1), ale své loňské hodnocení obhájili také oba partneři působící v pracovněprávním týmu Randls.

Spoluzakladatelka a partnerka kanceláře Nataša Randlová opět získala ocenění „Star Individual“ (opět jako jediná v České republice), jakožto „osobnost s výjimečnou reputací ve svém oboru“.

Partner Michal Peškar obhájil své hodnocení v rámci Band 3.

Profil kanceláře i hodnocení obou partnerů si můžete přečíst zde.

2. Legal 500

V druhém prestižním hodnocení pracovněprávní tým Randls opět obhájil prvenství ve skupině nejlépe hodnocených advokátních kancelář v oboru pracovního práva v ČR.

Nataša Randlová byla žebříčkem opět označena jako „Leading Individual“ a Michal Peškar byl nově označen jako „Next Generation Partner“.

Profily obou partnerů najdete zde.

Moc gratulujeme!

 

  • Datum: 27. 03. 2024

< Přejít zpět