Vznik, změna a zánik pracovního poměru a dohody

Pracovněprávní poradenství a dokumentace

Provedeme Vás celým pracovněprávním vztahem a vyřešíme všechna možná úskalí, s nimiž se v personální praxi potkáte. Připravíme Vám vhodnou pracovněprávní dokumentaci (pracovní smlouvu, dohody o pracích konaných mimo pracovní poměr, dohodu o srážkách ze mzdy, tzv. dohodu o hmotné odpovědnosti atd.), která bude připravena přesně pro vaše potřeby, čímž se vyhnete spoustě budoucích problémů.

Vytvoříme Vám pracovní řád či specifické vnitřní předpisy (např. disciplinární předpis, předpis upravující používání služebních aut, předpisy týkající se vzájemné odpovědnosti, předpisy upravující pracovní dobu nebo homeoffice), které Vám pomůžeme implementovat a prakticky nastavit. Mimo to Vám poradíme i s tzv. souběhem funkcí, kdy některý ze zaměstnanců je zároveň i statutárním orgánem vaší společnosti.

Disciplinární řízení a ukončování pracovněprávních vztahů

Můžete využít i naše znalosti a dlouholeté zkušenosti při vedení různých disciplinárních řízení i při samotném ukončování pracovních poměrů, kdy Vám pomůžeme s přípravou jednotlivých dokumentů, poradíme Vám, jak vést jednání se zaměstnancem, podpoříme vás na jednání nebo jej prostě celé povedeme.

 


< Přejít zpět