Business Brunch

Tým Randl Partners si vás dovoluje pozvat na Business Brunch 2021 – semináře a příjemná setkání, při kterých pro vás shrneme novinky a aktuální témata z oblasti podnikání, smluv, compliance a obecně obchodního a občanského práva. Budeme s vámi tato témata diskutovat a řešit vaše dotazy z praxe (leták zde).

 

Téma prvního setkání (23. 2. 2021)Vady zboží či služeb a odpovědnost za vady (Praktické otázky týkající se vztahu mezi zákazníkem a dodavatelem v oblasti reklamací vad a záruk)

 

Business Brunch bude pro nás všechny příjemná snídaně s obědem a právní informace a aktuality z praxe v jednom.

Na Business Brunch chodí celý rok stejní lidé, a toto setkání je tak ideální příležitostí pro nás i naše klienty se vzájemně blíže poznat, vytvářet nové vazby, vyměňovat si informace, sdílet a řešit podobné problémy.

Business Brunch je půldenní seminář (9:30 – 12:30) s dobrým jídlem, ve kterém budeme reagovat na aktuální právní témata a informovat vás o novinkách v právních předpisech i rozhodnutích soudů, budeme vás školit v oblastech, na které míří největší množství dotazů našich klientů, a budeme diskutovat a řešit vaše problémy v praxi.

Akce je určena zejména pro členy obchodních týmů a manažery nákupu, členy compliance týmů, provozní manažery, členy týmů v rámci organizace a administrativy, členy týmů připravujících smlouvy, členy finančních týmů, interní právníky, projektové manažery, členy týmů pro ochranu osobních údajů, vedoucí zaměstnance, členy statutárních orgánů, členy marketingových týmů i HR manažery, ale mohou být přínosné pro kohokoli dalšího v rámci společnosti.

Business Brunch 2021 jsme znovu naplánovali jako blok tří setkání za rok, vždy na aktuální téma.

 

Každý Business Brunch se skládá ze tří částí:

 1. Právní aktuality

Legislativní novinky v ČR a EU, novinky v rozhodovací praxi soudů, novinky na ministerstvech a úřadech se zaměřením na ÚOHS, ÚOOÚ, FAÚ, ÚPV, SÚKL, živnostenské úřady a stavební úřady.

 1. Aktuální téma

Vybrané aktuální téma z praxe, které často řešíme s našimi klienty a na které se zaměříme z pohledu práva i praxe a doporučíme konkrétní praktická řešení.

Školení se zaměří zejména na následující okruhy:

 • obchodní právo a mezinárodní obchod
 • smluvní právo a vztahy se zákazníky a partnery
 • právo obchodních společností a corporate governance
 • nemovitosti, stavební právo a nájmy
 • reklama a právo
 • duševní vlastnictví
 • ochrana osobních údajů
 • hospodářská soutěž
 • AML
 • trestní odpovědnost právnických osob
 1. Dotazy

 

Datum:

23/02/2021 9:30 – 12:30  

 • Vady zboží či služeb a odpovědnost za vady

25/05/2021 9:30 – 12:30

 • Digitalizace a elektronizace v praxi obchodních korporací

19/10/2021 9:30 – 12:30

 

Lektoři:

Dr. Pavel Randl, LL.M., Mgr. et Mgr. Irena LiškováMgr. Lukáš Hofman, Mgr. Ladislav Mádl

 

Cena:

Speciální cena pro klienty Randl Partners: 3 300 Kč (3 993 Kč s DPH) za 3 setkání

Registrace zasílejte na brunch@randls.com


< Přejít zpět

Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >