Ocenění

Odbornost a práce členů pracovněprávního týmu Randl Partners je ceněna ve významných mezinárodních i českých soutěžích a srovnávacích publikacích.

  • V rámci nejprestižnějšího žebříčku advokátních kanceláří britské společnosti Chambers & Partners Chambers Europe 2019 byl pracovněprávní tým již podeváté zařazen do nejvyšší kategorie (Band 1).

  • V roce 2016 získala AK Randl Partners již páté ocenění PRÁVNICKÁ FIRMA ROKU v kategorii Pracovní právo. Stejný úspěch zaznamenala kancelář také v letech 2016, 2014, 2012, 2010 a 2009. 

  • V roce 2015 poté naše advokátní kancelář získala v rámci PRÁVNICKÉ FIRMY ROKU premiérové vítězství v nově zařazené kategorii Firma roku podporující ženy v advokacii.

  • V minulých letech byla AK Randl Partners rovněž vyhodnocena jako vedoucí kancelář v České republice v oblasti pracovního práva a zaměstnaneckých výhod publikací PLC Which Lawyer?, která však již v současnosti nevychází.


Vedoucí pracovněprávního týmu Nataša Randlová byla aktuální publikací Chambers Europe 2019 poosmé v řadě ohodnocena jako „Star Individual“, což je speciální ocenění vyhrazené osobnostem s výjimečnou reputací ve svém oboru. 

Také další významné mezinárodní žebříčky a publikace, například Who's Who Legal nebo Best Lawyers, doporučují Natašu Randlovou jako expertku v oblasti pracovního práva a zaměstnanosti pro Českou republiku.

Od roku 2013 je Nataša Randlová pravidelně zařazována mezi hlavní světové odborníky ("Best of the Best") na pracovní právo publikací Expert Guides. Stejný vydavatel Natašu Randlovou dlouhodobě oceňuje i titulem "Women in Business Law" . 

Na domácí scéně Natašu Randlovou pravidelně oceňuje také magazín Forbes, který Natašu Randlovou pavidelně zařazuje mezi 100 nejvlivnějších žen Česka, nebo měsíčník Právní rádce vydavatelství Economia, který ji v roce 2016 jmenoval mezi nejvýznamnějšími českými právničkami v oboru advokacie.

V roce 2007 získala Nataša Randlová také ocenění Právník roku 2007 v oboru Pracovní právo.